wtorek, 27 listopada 2018

Ostro? Zdecydowanie.

Tytuł: Kryształowi. Świeża Krew Część 1
Autor: Joanna Opiat-Bojarska
Ilość stron: 416
Wydawnictwo: Wydawnictwo Muza
Moja ocena: 7/10

Momoa - przystojniak, Wajchert - najlepszy kumpel Momoi, Driver - wyścigowiec, Paula - fuck friend, Miras - narkotykowy boss, Hubi - ciągle w depresji, Rogal - ćpun, Zofia - ta z ambicjami, Śledź - ten, który broni za wszelką cenę, albo niszczy innych policjantów, Anastazja - żona bossa, Nadia - niezłe ziółko i inni...

Policjanci, którzy uważają się za Bogów i tak się zachowują i Ci, którzy faktycznie próbują coś zmienić. Głównie jednak książka opowiada historię tych, którzy notorycznie łamią prawo, żeby zyskać coś dla siebie. Ostry język - mnóstwo przekleństw - bardzo mi się podobał, ponieważ dodał wiarygodności całej książce, jak i również wątki kryminalne (tak jest ich kilka, co do końca trzyma nas w napięciu) oraz seksualne.

Współpraca z dilerami, wyłudzanie kasy, porwania i bezkarne morderstwa. Tak - to wszystko w większości uchodzi im na sucho. W sumie to się zdziwię, że taka książka została dopuszczona do publikacji, nawet jeśli jest to fikcja literacka. Z przyjemnością sięgnę po kolejne części!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz